O nas

Vivende - jest firmą, która powstała z myślą o dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Badania i Rozwój w naszej firmie stanowią znaczący komponent pozwalający na wdrażanie nowych produktów i usług w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii oraz Rolnictwa – innowacyjnych rozwiązań w zakresie pszczelnictwa, nawadniania, hodowli bydła.
Vivende łączy rozwój produktów i usług z optymalizacją środowiskową i w odniesieniu do zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy gotowi wspomagać rozwój naszych Klientów wnosząc nasze know-how. Dzięki naszej ścisłej współpracy ze środowiskiem naukowym w Polsce i za granicą mamy stały dostęp do badań i specjalistycznej wiedzy, a wraz z naszym interdyscyplinarnym zespołem możemy sprostać konkretnym wyzwaniom.

Czym się zajmujemy

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII:
Vivende jest firmą, która powstała z myślą o dostarczaniu kompleksowych rozwiązań pozwalających na produkcję energii elektrycznej opartej na Odnawialnych Źródłach Energii (OZE). Posiadamy własne rozwiązania i produkty: turbiny wiatrowe, generatory, trakery, magazyny energii.

ROLNICTWO:
Posiadamy innowacyjne rozwiązania w zakresie pszczelnictwa, nawadniania, produkcja pasz z wykorzystaniem alg, hodowli bydła. Mamy odpowiednie zasoby do prowadzenia prac Badawczo-Rozwojowych.
USŁUGI:
W celu zapewnienia kompleksowej usługi dla naszych Klientów realizujemy usługi doradcze w zakresie Pozyskiwanie środków unijnych, doradztwo środowiskowe, energetyczne. Wspieramy Start-up’y, realizujemy i wdrażamy usługi B+R. Jesteśmy doświadczonym zespołem z długoletnim doświadczeniem, wyniesionym z firm polskich jak i międzynarodowych. Stosujemy sprawdzone metody prowadzenia projektów.

Nasz zespół:

Krzysztof Tkaczyk

Prezes

Tomasz Kozakowski

Specjalista ds. OZE

Jarosław Siebert

Programista

Aniela White

Współpraca międzynarodowa

Tomasz Staszewski

Sieciowanie

Krzysztof Skirucha

Inwestycje

Adam Koniuszy

Pracownik B + R

Małgorzata Hawrot-Paw

Pracownik B + R