Oferowane produkty:

 1. Rozwiazania dla OZE

  Posiadamy dedykowane rozwiazania dla OZE

  spotkanie
 2. Rozwiazania dedykowane

  Nasze rozwiazania są dedykowane pod wymagania klienta

  umowa
 3. Wieże komunikacyjne

  Wykorzystujemy nasze maszty i turbiny wertykalne. System zielonej energii połączony transmisją danych. Dzięki naszemu rozwiązaniu: posiadamy niezależną sieć komunikacyjną, możemy wspomagać systemy ratownicze, przyczyniamy się do rozwoju turystyki.

  oferta
 4. Wykorzystanie Alg do utylizacji Gnojowicy

  Innowacyjna technologia utylizacji gnojowicy wykorzystującej mikroglony, z uwzględnieniem redukcji emisji amoniaku do środowiska, z jednoczesnym wskazaniem sposobu zagospodarowania wszystkich produktów ubocznych powstających podczas procesu, w tym: frakcji suchej gnojowicy, wody szarej i biomasy mikroglonów. Nasze rozwiązanie wynika z konieczności zagospodarowania znacznej ilości gnojowicy związanej z intensyfikacją produkcji zwierzęcej. Jest ona źródłem znacznych ilości biogenów, które podczas nawożenia gnojowicą przedostają się do gleby oraz wody, co może mieć negatywny wpływ na ekosystem (eutrofizacja, zmniejszenie różnorodności biologicznej). Podczas magazynowania gnojowicy dochodzi do emisji amoniaku oraz tlenków azotu powodujących kwaśne deszcze.

  projekt
 5. BazarEko

  Celem operacji jest stworzenie grupy producentów mającej na celu produkcję i sprzedaż żywności lokalnej pod jednym logo opartej w głównej mierze na produkcji miodu naturalnego oraz warzyw. Ze względu na unikalne właściwości miodu produkowanego w ekologicznie czystych regionach oraz wykorzystaniem naturalnych wrzosowisk zdecydowano się na skład grupy z regionu Pomorza Zachodniego - pod logo BazarEko będą promowane Miody Borneńskie.

  projekt